estetycznagrupa

Strona główna

ENG

o nas

Naszą misją jest nie tylko dostarczanie produktów i wyrobów medycznych najwyższej jakości, ale także budowanie trwałych relacji z naszymi klientami i partnerami.

Wierzymy, że sukces w branży Med & Beauty jest wynikiem współpracy, zaufania i ciągłego dążenia do doskonałości.

Poznaj naszą historię:

2017
Powstanie Estetycznej Grupy
eg

Estetyczna Grupa to innowacyjna firma z branży Med & Beauty, założona w 2017 roku przez Rafała Afanasjefa. Nasza historia zaczęła się od projektu platformy internetowej www.estetycznahurtownia.pl, która szybko zyskała miano najbardziej rozpoznawalnego brandu w swojej kategorii.

2019
Zdobycie pozycji lidera i dalsza ekspansja

W ciągu zaledwie dwóch lat, estetycznahurtownia.pl stała się liderem cenionym przez profesjonalistów, synonimem jakości i zaufania branży Med & Beauty. W ofercie lekarze i specjaliści medycyny estetycznej odnaleźć mogli ponad 3000 profesjonalnych produktów z zakresu medycyny i kosmetyki estetycznej wszystkich wiodących, światowych marek. Estetycznahurtownia.pl stała się nie tylko dominującą platformą sprzedażową , ale także źródłem wiedzy i inspiracji dla specjalistów z całego kraju.

Sukces platformy sprzedażowej w Polsce spowodował dalszy rozwój firmy i ekspansję na rynki zagraniczne, co zaowocowało powstaniem platformy fillersstore.com skierowanej do klientów z całego świata. 

Do dziś estetycznahurtownia.pl utrzymuje pozycję w czołówce trzech największych profesjonalnych platform sprzedażowych dla medycyny estetycznej w Polsce.

Dives Med - nowa marka dla medycyny estetycznej

Obserwując dynamiczny rozwój branży medycyny estetycznej poszukiwaliśmy nowych sposobów na jej wspieranie.

Wykorzystując swoje doświadczenie, a także współpracę z najlepszymi europejskimi koncernami postanowiliśmy w 2019 wprowadzić na rynek markę DIVES MED, której produkty zostały szybko docenione przez lekarzy i specjalistów na całym świecie. W ciągu 4 lat marka zyskała zasięg globalny i z sukcesem wprowadziła swoje portfolio produktów do ponad 35 krajów. Kosmetyki i wyroby medyczne marki to innowacyjne rozwiązania klasy premium przeznaczone do szeroko pojętego odmładzania i pielęgnacji skóry. Aktualnie marka oferuje swoim odbiorcom ponad 150 profesjonalnych produktów, dzięki którym piękno i młodość znów stały się możliwe.

Zostaliśmy laureatem e-Gazel Biznesu 2019

Nasza firma znalazła się w gronie dynamicznie rozwijających się firm e-commerce w Polsce

2020
Powstanie nowej marki medycyny estetycznej - INFINI PREMIUM FILLER

Rok 2020 to kolejny krok w rozwoju naszej firmy owocujący powstaniem kolejnej marki o nazwie INFINI PREMIUM FILLER, która zyskała zasięg globalny i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej klasie. Aktualnie produkty INFINI PREMIUM FILLER obecne są w ponad 60 krajach na całym świecie. Ogromny sukces jest zasługą unikatowych formuł Anti-Age i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Aktualnie w ofercie marki znajduje się ponad 50 produktów i wyrobów medycznych cenionych w każdej części globu.

Ekspansja obu marek nieustannie nabiera tempa, a ich globalny udział w sektorze medycyny estetycznej staje się coraz większy.

Pierwszy numer Estetycznego Magazynu

Estetyczny Magazyn to najbardziej prestiżowy dwumiesięcznik branżowy poświęcony medycynie estetycznej. 

Docieramy w zamkniętej dystrybucji do naszych klientów docelowych – do klinik medycyny estetycznej oraz gabinetów lekarskich.

Sukces i ogromne zainteresowanie Estetycznym Magazynem spowodowały, że w 2021 roku uruchomiliśmy serwis internetowy estetyczny-portal.pl, który każdego dnia odwiedzany jest przez setki osób zainteresowanych tematyką z zakresu medycyny estetycznej.

2022
Nagroda CEOWORLD Magazine

Otrzymaliśmy nagrodę w konkursie Lider Biznesu magazynu CEOWORLD

Pierwszy numer MED&BEAUTY MAGAZINE

Magazyn Med&Beauty powstał, by spełnić oczekiwania lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów, właścicieli oraz managerów klinik i specjalistów z sektora beauty. 

2023
Sprzedaż Estetycznej Hurtowni

Chcą się skupić na sprzedaży detalicznej produktów własny, w 2023 roku dokonaliśmy sprzedaży multibrendu estetycznahurtownia.pl, fillersstore.com, Estetycznej Akademi, Estetycznaego Magazynu, Med&Beauty Magazine, i serwisu estetycznyportal.pl

Stawiamy na rozwój!

Na potrzeby dalszego rozwoju w 2023 roku otworzyliśmy pierwsze laboratorium kosmetyczne, które rozpoczęło projekty nowych marek dla rynku detalicznego m.in.: BIOSkine, Murier i HDREY.

Kolejne etapy rozwoju

Równocześnie rozpoczeliśmy budowę nowoczesnej fabryki pod Warszawą, dedykowanej nowym planom rozwojowym. W koncepcji powstających marek znajdą się m.in. BIOSKINE - ekologiczna marka "vegan friendly" oraz  HDRÈY - unikatowa pielęgnacja w luksusowym wydaniu.

estetycznagrupa

Estetyczna Grupa Sp. z o.o.
Al. Witosa 31
00-710 Warszawa

KRS 0000683399
NIP  7252207626
REGON 367580007